Nagroda MEN dla Joanny Janickiej

Joanna Janicka - wieloletnia nauczycielka języka polskiego oraz prezes oddziału PTTK w Mińsku Mazowieckim, w uznaniu szczególnych osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych została uhonorowana w tym roku Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej.

Pani J. Janicka przygotowuje uczniów do udziału w konkursach krasomówczych. Od wielu lat  jej podopieczni awansują do finałów ogólnopolskich Konkursu Krasomówczego. W ubiegłym roku uczennica Wiktoria Saleta reprezentowała Szkołę Podstawową w Zamieniu w finale ogólnopolskim w Legnicy. W tym roku w finale jest dwoje uczniów. Do Legnicy pojadą: Damian Muracki z kl. VIII oraz Weronika Ratyńska z kl. III gimnazjum.

W kategorii szkół średnich Joanna Janicka wspiera w przygotowaniach konkursowych Klaudię Jadczak z Dębego Wielkiego, która  po raz kolejny wystąpi w finale ogólnopolskim w Golubiu- Dobrzyniu.

Ponadto Pani Janicka jest autorką lub współautorką wielu publikacji o tematyce regionalnej oraz dotyczącej konkursu krasomówczego oraz przewodnika po Mińsku Mazowieckim.

Ostatnio brała udział w przygotowywaniu i wydaniu kolorowanki dla dzieci "Pomaluj za Kacpra - Mińsk Mazowiecki w fantazjach rysunkowych uczniów Liceum Plastycznego.

Promocja kolorowanki 29 listopada w Zespole szkół Ekonomicznych o 12.50 Zapraszamy zainteresowanych.

images/stories/2018-11-27/nagroda_MEN/dyplom_men.pngimages/stories/2018-11-27/nagroda_MEN/pomaluj_za_kacpra.png