Rozliczasz PIT? Wesprzyj 1% Miński oddział PTTK!

Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim jest Organizacją Pożytku Publicznego. Przekaż 1% podatku!

Zajmujemy się propagowaniem turystyki, krajoznastwa, aktywnych form wypoczynku, promocją powiatu mińskiego i wiedzy o Michale Elwiro Andriollim - największym z ilustratorów swoich czasów.

Podejmujemy wysiłki w celu upowszechniania w oświacie idei edukacji regionalnej oraz rozbudzania postaw lokalnego pozytywnego patriotyzmu :)

Naszą specjalnością są konkursy krasomówcze. Rok rocznie organizujemy eliminacje rejonowe do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla wszystkich typów szkół, połączone z warsztatami dla uczestników.  Staramy promować się tych wybitnie "wygadanych" mistrzów słowa - lauretów na etapie ogólnopolskim, pochodzących z naszego regionu - włączając ich w życie kulturalne przy okazji organizacji różnego rodzaju imprez. Możemy pochwalić się tutaj pewnymi osiągnięciami.

Podejmujemy starania w kierunku oszlakowania naszego pięknego powiatu, który jest turystyczną nieodkrytą perełką w cieniu Warszawy. Udało nam się przeprowadzić odnowienie istniejących szlaków pieszych i wyznaczyć kilka nowych. Mamy przygotowaną wstępną dokumentację pod kolejne, min. rowerowe. Potrzebne są jendak na to środki finansowe.


Dlatego jeśli jeszcze nie postanowiłeś kogo wesprzesz przy okazji rozliczania PIT - to już wiesz! Jęśli zaś, o zgrozo, uważasz, że politycy lepiej wykorzystają ten 1% podatku (np. sensowne i przemyślane reformy...) to wylecz się z naiwności. Wesprzyj tych, którzy faktycznie coś robią!


KRS 0000039939
 
NIP: 822-20-63-301
Regon: 712-37-21-76
 
Bank Spółdzielczy o/Mińsk Maz.
nr konta 58 9226 0005 0024 2598 2000 0010
 
Organizacja Pożytku Publicznego.
Przekaż 1% podatku!